Hakkımızda

Şimşek Elektrik Mühendislik

Şimşek Elektrik Mühendislik Ltd. Şti. olarak , her türlü elektrik taahhüt işlerini yapmak ve projelendirmek, orta gerilim ve enerji nakil hattı işlerini, alçak gerilim elektrik tesisat işlerini, zayıf akım sistemlerini, aydınlanma tasarruf cihazlarının ithalatını ve devreye alma işlerini yapmaktadır.

AG, YG trafo merkezleri, Enerji Nakil Hatlari, fabrika, konut, işyeri elektrik aydınlatma tesisatı hizmetleri AG, YG bakım ve danışmanlık hizmetleri de verilmektedir. Bunun dışında Test ve Ölçüm Birimimizde ise elektrik tesisat kontrolleri, trafo bakımı, infrared termal kamera ile arıza tespiti, tesisat topraklama v.b. test ve kontroller ilgili yönetmeliklere göre özenle verilmektedir.

Firma olarak daima kalite hedefiyle yola çıkmakta, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Güvenlik ilkelerinden taviz vermeyen, bünyesinde çalıştırdığı elemanları hizmet içi eğitimlerle daima geliştiren ve yetiştiren, son teknolojiyi çalışmalarında kullanan bir firmayız.

Sizlerle de çalışmak ve sizleri de aramızda görmek dileğiyle…

Saygılarımızla.

İmes Osb Sit. No:2/F-24 Dilovası/KOCAELİ
+90 262 502 1453

info@simsek-elektrik.com
satis1@simsek-elektrik.com
muhasebe@simsek-elektrik.com

vizyonumuz

misyonumuz

Türkiye genelinde hizmet veren Elektrik taahhüt-Ürün satış firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Şimşek Elektrkik-Mühendisliğin misyonu; firmalara çözüm odaklı yaklaşıp firmaların olumsuzluklarına karşı güçlü stoğu ve fiyatlardaki değişiklikleri mümkün mertebe müşterilerine yansıtmadan verdiği taahhüdü yerine getirmek.